خرید توکن

موردی یافت نشد

از کجا شروع کنم؟

مرحله اول
ساخت حساب کاربری
در سایت بی‌تا ثبت‌نام کنید.
مرحله دوم
تکمیل اطلاعات حساب کاربری
اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید.
مرحله سوم
خرید توکن
اثر مورد نظر را انتخاب و سرمایه‌گذاری را شروع کنید.
مرحله چهارم
تسویه حساب
اثر خریداری شده را با توجه به زمان‌بندی اعلام شده تسویه و از مزایای بازار هنر بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

بازار هنر برخلاف بازارهای دیگر مانند دلار، بورس، کرپتو و طلا، نوسانات شدید و پامپ و دامپ ناگهانی ندارد،اما این بدان معنی نیست که افراد بدون مطالعه وارد این بازار شوند. آثار هنری معمولا با گذشت زمان با شیب مطلوبی رشد می‌کنند و به ندرت پیش آمده که یک اثر هنری با سقوط قیمت مواجه شود. البته هیچ تضمینی هم نیست که قیمت یک اثر هنری به‌طور فزاینده‌ای افزایش یابد. به‌همین دلیل سرمایه‌گذاری در اقتصاد هنر، یک سرمایه‌گذاری امن اما نسبتا بلندمدت محسوب شده که افراد می‌توانند تا حدود زیادی از حفظ اصل سرمایه‌شان مطمئن باشند. مزیت سرمایه‌گذاری در بی‌تا این است که نقدشوندگی سرمایه هنری شما را بالا می‌برد. در کل مهم‌ترین ریسک شما در بی‌تا شناخت و انتخاب اثری است که بیشترین احتمال رشد را دارد.

بسته به نوع ورود شما به بازار بی‌تا این بازه می‌تواند از چند روز تا دو سال باشد. در صورت خرید توکن آثار با برنامه مشخص فروش، مثلا حراج قریب‌الوقوع، می‌توانید طبق زمان تسویه اعلام شده، توقع بازگشت سرمایه خود را داشته باشید و در صورت سرمایه‌گذاری بلندمدت بر آثار افراز شده، می‌توانید طی دو سال منتظر جابه‌جا شدن اثر در دست خریداران و کسب سود از این فروش باشید. در این میان می‌توانید توکن‌های خود را در بازار ثانویه دست به دست کنید و نقدپذیری سرمایه‌ خود را بالا ببرید.

پس از پایان زمان عرضه عمومی هر توکن، امکان فروش و تبادل توکن‌ها در بازار ثانویه بی‌تا وجود خواهد داشت. کاربران می‌توانند تا زمان فروش اصل اثر، توکن‌های خود را نگهداری کرده یا در بازار ثانویه به دیگر کاربران بفروشند.
مقالات
از آخرین مقالات بی‌تا باخبر بشید.
موردی یافت نشد

تازه‌ترین‌‌های NFT