احرازکننده‌ها

احرازکننده

احرازکننده شخصی است که در زمینه اصالت‌سنجی آثار هنری و غیر هنری ارزشمند دارای تخصص است. این شخص می‌تواند در یک، دو یا چند زمینه دارای تخصص باشد. برای مثال، احرازکنندگان می‌توانند در حوزه‌های تابلو نقاشی، نقاشی‌خط، فرش، آثار عتیقه، خوش‌نویسی، آثار موزه‌ای و … دارای تخصص باشند.

چگونه احرازکننده شویم؟

اگر در زمینه کارشناسی آثار هنری تخصص دارید و می‌خواهید به‌عنوان احرازکننده در سامانه بی‌تا فعالیت کنید، کافیست از طریق صفحه ارتباط با ما، به ما اطلاع دهید تا با شما تماس بگیریم.

احرازکنندگان سامانه بی‌تا

گالری ایده

گالری ایده از پاییز ۱۳۸۸ با هدف ارتقاء سطح فرهنگ و هنر جامعه، فعالیت خود را با برگزاری نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی از آثار هنرمندان، برگزاری برنامه های تجلیل و تقدیر از هنرمندان پیشکسوت، برگزاری نشست‌های حرفه‌ای در باب نقد آثار هنری، مطالعات فرهنگی و جامعه‌شناسی هنر، اقتصاد هنر، بازار هنر و نیز برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در سطح داخلی و بین المللی آغاز نمود. گالری ایده علاوه بر نمایش آثار هنرمندان پیشکسوت ایران، عرصه ای برای حمایت و معرفی هنرمندان جوان به جامعه فراهم آورده است.

گالری ایده

گالری شلمان

گالری شلمان در سال ۱۳۹۰ با هدف حمایت از استعداد هنرمندان جوان، با مدیریت علی مزارعی تاسیس شد. گالری شلمن همواره تلاش کرده تا از مرزهای جامعه هنری فراتر رفته و در کنار کشف استعداد هنرمندان جوان، پایبندی خود را به اخلاق و احترام پیشکسوتان حفظ کند و جایگاه استعداد هنری هنرمندان را در سراسر جهان را ارج نهد.

گالری شلمان

نگارخانه ترانه باران

نگارخانه ترانه باران در جهت ترغیب و حمایت از هنرمندان، هر از چند گاهی به برگزاری نمایش آثار هنری اصیل خط و نقاشی خط می‌پردازد تا از این طریق بتواند ارائه و معرفی آثار هنری را به‌عنوان کالایی با ارزش که مدام بر ارزش افزودهاش، افزوده می‌شود، به مخاطبین جدید بشناساند و گامی هر چند کوچک ولی موثر در اقتصاد هنر بردارد که این امر موجب کارکردی دوگانه مبتنی بر عرضه اثر هنری و اشاعه بینش هنری در جامعه می‌شود.

نگارخانه ترانه باران